چطور می توان به ViewMember اعتماد کرد؟

وب سایت ViewMember با تجربه بیش از ۲ سال اولین وب سایتی است که در خدمات تلگرام اقدام به فعالیت می کند.ViewMember با در اختیار داشتن بیش از ۵۰۰۰۰ خریداری راضی وبالغ بر ۵۰ نماینده معتبرترین سایت ایرانی در زمینه خدمات تلگرام می باشد.

میزان لفت در سفارش ممبر به چه صورت است؟

از آنجا که ممبر ها واقعی هستند لفت امری کاملا طبیعیست.اما ما راهی برای آن در نظر گرفتیم که خریداری متضرر نشود. به این گونه که ما همیشه ۵۰ درصد بیشتر از مقدار سفارش ممبر برای کانال ممبر ثبت می کنیم. به عنوان مثال چنانچه شما ۱۰۰۰ ممبر سفارش بدید ما ۱۵۰۰ ممبر ثبت می کنیم تا در صورت لفت ۵۰۰ ممبر ۱۰۰۰ ممبری که قبلا سفارش داده شده برای کانال باقی بماند.

چرا سرعت افزایش ممبر برای کانال من پایین است؟

از آنجا که تمام کاربران واقعی و ایرانی هستند ممکن است ممبر ها با سرعت کمتری نسبت به بازدید پست تلگرام اضافه شوند ما همواره سعی در افزایش سرعت ممبر هستیم.

نحوه وارد کردن آدرس برای سفارش ممبر یا بازدید پست تلگرام به چه صورت است؟

شما باید کانال خود را به صورت Public در بیاورید و سپس عبارتی که به عنوان آدرس داده اید را در فرم سفارش وارد کنید برای اطلاعات بیشتر به راهنما مراجعه کنید

سوال من در سوالات بالا نیست

با ورود به صفحه تماس با ما شما می توانید نظر ٬ مشکل و یا هر گونه انتقاد راجع به سایت و سرویس دهی اعلام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.